Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa - Szansa 21 organizuje charytatywny „Bieg Kolorowej Skarpetki” w Rzeszowie, który odbędzie się 21 marca 2019 r. w dniu Światowego Dnia Zespołu Downa na rzeszowskich Bulwarach w okolicy rezerwatu przyrody Lisia Góra. Bieg ma na celu integrację osób z Zespołem Downa i ich rodzin ze społeczeństwem lokalnym, rozpowszechnianie wiedzy o osobach z Zespołem Downa na terenie miasta Rzeszowa i województwa podkarpackiego, pozyskanie środków finansowych na szkolenia i konferencje dla lekarzy, fizjoterapeutów, pedagogów, rodziców oraz popularyzację biegania, jako zdrowy styl życia.

O godzinie 15.30 odbędzie się Bieg dla dzieci na dystansie 321 m, o godzinie 16.30 Bieg główny na dystansie 3 km 21 m.

Po zakończeniu Biegu głównego dekoracja uczestników. Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma medal okolicznościowy, zostaną również rozdane statuetki okolicznościowe za zajęcie miejsc od 1-3 w kategoriach: Bieg dzieci: dziewczynki, chłopcy, oraz bieg główny: kobiety, mężczyźni. Po dekoracji poczęstunek dla uczestników biegu, oraz zakończenie biegu.

Więcej: http://szansa21.pl/zapisy-na-bieg-kolorowej-skarpetki/

Zapisy pod adresem: https://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=550


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.