Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Taniec jest bez wątpienia jedną z najlepszych form aktywności fizycznej. Wyzwala drzemiąca energię i radość życia. Regeneruje siły witalne. Przedłuża młodość i uwrażliwia na piękno. A ponadto ma siłę łączenia ludzi we wspólnotę. Siłę integracji, co dla Seniorów jest szczególnie istotne. I właśnie z myślą o Seniorach Rzeszowski Dom Kultury stworzył Konkurs tańca pn. Rzeszów of Senior Dance, gdzie główną ideą jest popularyzacja tańca wśród Seniorów.

Roztańczeni Seniorzy z pewnością pokażą jak taniec potrafi jednoczyć ludzi i otwierać w nich to, co najpiękniejsze. Pokażą jak taniec przeobraża szarą jesień życia w wielobarwną twórczą wiosnę.

Już 22 września 2019 r. zapraszamy solistów, duety oraz zespoły do wzięcia udziału w Konkursie. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do dnia 6 września 2019 r. Konkurs organizowany jest w ramach programu „Senior w Mieście”, realizowanego przez Gminę Miasto Rzeszów.

Wszelkie szczegóły Konkursu w Regulaminie na stronie: https://rdk.rzeszow.pl/do-6-wrzesnia-2019-zgloszenia-do-festiwalu-rzeszow-of-senior-dance/