Policjanci wydziału kryminalnego przeworskiej komendy zatrzymali 46-letniego mieszkańca Przeworska, podejrzanego o kradzież z włamaniem do dwóch automatów poboru opłat w szalecie miejskim. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Początkiem listopada dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy z automatów zamontowanych na drzwiach szalecie miejskim, znajdujących się na ul. Rynek w Przeworsku. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawca wyrwał z drzwi dwa automaty do poboru opłat, a następnie zabrał z nich pieniądze w kwocie około 100 zł.

W toku czynności operacyjnych, policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że sprawcą kradzieży jest 46-letni mieszkaniec Przeworska. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki.  Wczoraj usłyszał zarzut do którego się przyznał.

46-latek w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Za czyn, o który jest podejrzany grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.