Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Policjanci z komisariatu w Pruchniku zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę oraz mefedron. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Funkcjonariusze z komisariatu w Pruchniku ustalili, że jeden z mieszkańców gminy, może posiadać przy sobie środki odurzające. W poniedziałek, mundurowi podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie. Podczas legitymowania obaj byli wyraźnie zdenerwowani i zaniepokojeni. Podczas kontroli okazało się, że 23-letni pasażer, w portfelu ma susz roślinny zawinięty w chusteczkę higieniczną oraz woreczek strunowy, w którym znajdowały się białe kryształki.

Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione przy nim substancje zostały zabezpieczone. Policyjny tester potwierdzi, że jest to marihuana i mefedron.

W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 23-latka, policjanci ujawnili młynek do rozdrabniania suszu.

Mieszkaniec gminy Pruchnik usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.