Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Dzielnicowa z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będąc na urlopie, zauważyła na jednej z ulic miasta, dwóch mężczyzn. Jeden z nich był poszukiwany listem gończym przez prokuraturę w celu odbycia rocznej kary pozbawienia wolności. Policjantka pojechała za tymi mężczyznami. 49-letni mieszkaniec Tarnobrzega został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

W piątek po godz. 12, dzielnicowa z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzega zauważyła na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu dwóch mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności. Policjantka, mimo że była na urlopie i wracała z zakupów do domu, zawróciła swoim samochodem i pojechała za tymi mężczyznami. O swoich spostrzeżeniach natychmiast powiadomiła funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca Tarnobrzega.

Okazało się, że od 2020 roku był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu. Zatrzymany mężczyzna został przekonwojowany do zakładu karnego.