Są dobre wieści dla fanów koncertów plenerowych - już 11 czerwca w ramach cyklu Estrada Studio Live o godzinie 20 w Letnim Ogródku Kulturalnym zagra duet Wczasy. Wydarzenie będzie bezpłatne - konieczna jest jednak rejestracja.

Letni Ogródek Kulturalny startuje w nowym sezonie 

Koncerty, nietuzinkowe pokazy filmów, Społeczna Lemoniada – tak w dużym skrócie można opisać działalność Letniego Ogródka Kulturalnego, który powstał z inicjatywy działającego przy Estradzie Rzeszowskiej Rzeszowskiego Inkubatora Kultury. Cel jest prosty - to stworzenie wyjątkowego miejsca spotkań łączącego społeczność, kulturę, niepowtarzalny klimat i wspólną celebrację życia. Już 11 czerwca Ogródek startuje z atrakcjami w sezonie 2021 i choć to jeszcze nie wakacje zabierze rzeszowian na wczasy z duetem Wczasy w ramach cyklu koncertów Estrada Studio Live. Te ostatnie w sezonie jesienno-zimowym odbywały się we wnętrzach budynku Estrady Rzeszowskiej (Estrada Studio). Słoneczna aura sprzyja jednak wychodzeniu z muzyką na zewnątrz.

Koncert Wczasów w Rzeszowie

Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej.

Debiutancka płyta Wczasów pt. „Zawody” podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Album trafił do różnych zestawień najlepszych polskich płyt 2018 roku, na przykład: https://beehy.pe/best-of-2018/poland/, gdzie głosami 32 krytyków zajął czwarte miejsce tuż za podium.

Wczasy kończą obecnie pracę nad drugą płytą.

Rejestracja na koncert Wczasów

Koncert duetu Wczasy w Letnim Ogródku Kulturalnym jest bezpłatny. Konieczna jest jednak rejestracja uczestników przez formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć TUTAJ: http://bityl.pl/ldxjd.