Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

5 grudnia Rzeszów odwiedzi Święty Mikołaj! Powitamy go na kolorowej Mikołajkowej Paradzie, która zacznie się przy fontannie multimedialnej i przejdzie ulicami 3 Maja oraz Kościuszki na Rynek. Tam brodaty i jego pomocnicy będą rozdawać dzieciom prezenty.

Każdy chętny maluch będzie mógł spotkać się ze Świętym Mikołajem, usiąść mu na kolanach i na ucho opowiedzieć o wszystkich swoich najskrytszych marzeniach.

Rodzic, który chce, aby jego dziecko otrzymało prezent na scenie Rynku od Świętego Mikołaja powinien przesłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku - zgłoszenie”, a w treści zawrzeć imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia do godziny 9. Prezenty, którymi dzieci mają zostać obdarowane, będzie można zostawić w Rzeszowskich Piwnicach (dawna Podziemna Trasa Turystyczna) w dniu 5 grudnia, w godzinach 9 - 12. Prezenty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu.

Uwaga! Liczba osób, które mogą wziąć udział w mikołajkowej akcji jest ograniczona. Warto nie zwlekać ze zgłoszeniem.

Program:

  • godz. 14 - parada postaci z bajek ze św. Mikołajem (start przy fontannie multimedialnej), żywe maskotki i szczudlarze na Rynku,
  • godz. 15 - wręczenie prezentów na Rynku.