Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Art Without Limits to wystawa, której przyświeca idea sztuki bez granic, zarówno tych artystycznych, jak i mentalnych. G2A Arena już po raz drugi otwiera swoją przestrzeń na dzieła wybitnych artystów, by tym samym pokazać ich prace nie tylko ekspertom i kolekcjonerom, ale również wszystkim tym, którzy chcą z bliska i na żywo zobaczyć prace uznanych na całym świecie ludzi sztuki.

Dla organizatorów wystawy, czyli galerii i domu aukcyjnego Art Krajewski Gallery i Galerii Bagno 2 inspiracją był Kongres Business Without Limits. Jest to cykliczne wydarzenie skupiające czołowe podmioty polskiego biznesu. W każdej edycji wydarzenia udział biorą uznani eksperci, przedstawiciele świata biznesu, nauki, samorządu, polityki, a także marki kształtujące rodzimą gospodarkę.

Z okazji szóstej edycji Kongresu BWL zostanie zaprezentowana duża wystawa dzieł sztuki Art Without Limits. Na ekspozycji zobaczyć będzie można prace znanych i cenionych na całym świecie artystów, takich jak: Wojciech Fangor, Stanisław Młodożeniec, Edward Dwurnik, Ryszard Horowitz, Franciszek Starowieyski i inni. Wydarzeniem towarzyszącym wystawie Art Without Limits, jak i Kongresowi Business Without Limits będzie aukcja oraz licytacja dzieł, która odbędzie się w przestrzeni G2A Arena w Jasionce 13 czerwca 2019 r. podczas Jubileuszowej Gali z okazji III rocznicy funkcjonowania obiektu.

Termin: 12-16 czerwca 2019 r.
Miejsce: G2A Arena, Jasionka 953
Wstęp: bezpłatny
Szczegóły na: https://www.facebook.com/events/544739439265758/