Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Efektem policyjnej interwencji, było ujawnienie narkotyków u 16 i 17-latka. Nastolatkowie posiadali przy sobie woreczki strunowe z suszem roślinnym. Tester narkotykowy wstępnie potwierdził, że zabezpieczona substancja, to marihuana. Obaj odpowiedzą teraz przed sądem.

W poniedziałek, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego, sprawdzali miejsca, gdzie najczęściej gromadzi się młodzież. W rejonie parku miejskiego funkcjonariusze zauważyli czterech młodych mężczyzn, którzy na widok policyjnego radiowozu zaczęli zachowywać się nerwowo. Mundurowi postanowili sprawdzić co może być przyczyną ich zachowania. Jak się okazało przypuszczenia funkcjonariuszy były słuszne, gdyż w ubraniu 16-latka i 17-latka mundurowi znaleźli woreczki strunowe z zawartością marihuany.

Nastolatkowie zostali doprowadzeni do komendy w Lubaczowie, a po wykonaniu czynności z ich udziałem przekazani zostali pod opiekę rodziców. 17-latek odpowie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawą 16-latka zajmie się teraz sąd rodzinny.

ahw