UM Rzeszów: Utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie

1 min czytania

Do piątku 28 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną.

Trwa budowa drogi, która połączy al. Kopisto z ul. Wierzbową. W związku z budową kanalizacji deszczowej, która jest częścią tej inwestycji, na ul. Wierzbowej, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną od poniedziałku (24 maja) do piątku (28 maja) w godz. od 7.00 do 14.30 mogą występować utrudnienia w ruchu. Będą polegać na czasowym wyłączeniu jednego pasa ruchu w rejonie skrzyżowania Wierzbowej z Warzywną.

Połączenie al. Kopisto z ul. Wierzbową ma być gotowe do końca roku. Koszt tej inwestycji to ponad 7,6 mln zł. Część tej kwoty to dofinansowanie z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Urząd Miasta Rzeszowa, rzeszow.pl/, erzeszow.pl/41-miasto-rzeszow/1713-aktualnosci/32688-utrudnienia-na-ul-wierzbowej-w-rzeszowie.html

Autor: krystian