Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Serca na plastikowe nakrętki są coraz bardziej popularne. Dzięki nim można pomóc chorym i wymagającym leczenia dzieciom. Z inicjatywy policjantów i pracowników cywilnych przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie "zabiło" ich własne, niebieskie serce. Wszyscy, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki na rzecz chorych dzieci z powiatu brzozowskiego zachęcamy do wrzucania nakrętek. Dla jednych to tak niewiele, a dla innych możliwość godnego i ludzkiego życia.

Niebieskie serce na nakrętki zostało wczoraj umieszczone przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Jego wykonanie oraz zamontowanie było możliwe dzięki inicjatywie policjantów i pracowników cywilnych brzozowskiej jednostki.

Pieniądze ze sprzedaży plastikowych nakrętek zostaną przeznaczone na rehabilitację, zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz wózków inwalidzkich dla dzieci z regionu powiatu brzozowskiego. Aktualnie wspieramy i pomagamy Oli z Humnisk. Wszystkie zebrane nakrętki były na bieżąco przekazywane jej rodzinie. Dzięki nim, dziewczynka może korzystać z kompleksowej rehabilitacji, która jest niezbędna dla poprawy jakości jej życia.       

Zbierając nakrętki razem możemy pomóc chorym dzieciom. Pamiętajmy, że do tego typu pojemników można wrzucać wszelkie plastikowe nakrętki niezależnie od koloru czy kształtu. Odpowiednimi są m.in. te od butelek po napojach, kawie, mleku i jogurtach, ale także nakrętki po chemii gospodarczej, czyli po płynach do zmywania, prania, płukania i szamponach. Ważne, by nie wrzucać innych przedmiotów.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu brzozowskiego do udziału w zbieraniu nakrętek na cele charytatywne i wrzucania ich do niebieskiego serduszka przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie. W ten sposób możemy razem pomóc chorym dzieciom.