Krośnieńscy policjanci uczestniczyli w kolejnej akcji poszukiwawczej zaginionego mieszkańca Lubatowej. Pomimo pełnego zaangażowania ratowników, w dalszym ciągu nie udało się odnaleźć 62-letniego mężczyzny.

Kazimierz Pernal jest mieszkańcem Lubatowej. Dwa tygodnie temu wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. W działania poszukiwawcze zaangażowało się już kilkaset osób, jednak w dalszym ciągu los zaginionego pozostaje nieznany.

W piątek policjanci krośnieńskiej jednostki, wspierani przez przewodników z psami patrolowo – tropiącymi, rozpoczęli kolejny etap poszukiwań 62-latka. Wyznaczony rejon działań obejmował obszar od rogowskiego przysiółku „Debrza” do „Żebrackiego potoku” w miejscowości Równe. Mróz i porywisty wiatr, nie ułatwiały realizacji zadania. 62-latka niestety nie odnaleziono.

Następnego dnia strażacy ochotnicy, członkowie grupy ratowniczo – poszukiwawczej, rodzina zaginionego, mieszkańcy sąsiednich miejscowości oraz policjanci przystąpili do kolejnego etapu działań. Tym razem poszukiwacze przeczesywali rozległy teren obejmujący rejon Iwonicza, Klimkówki, Rogów i Miejsca Piastowego. Pomimo wielogodzinnej walki z trudnymi warunkami terenowymi oraz  przejmującym zimnem i wiatrem, ratownicy nie odnaleźli zaginionego.  

Przypominamy, że 62-latek ma około 170 cm wzrostu, piwne oczy, krótkie włosy i jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w jeansy koloru ciemnego, niebieski polar i czarne buty.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Rymanowie, tel (13) 43 29 375 lub całodobowo do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 310 lub tel. alarmowy 112.

 

  • fot. Komenda Miejska Policji w Krośnie
  • fot. Komenda Miejska Policji w Krośnie
  • fot. Komenda Miejska Policji w Krośnie
  • fot. Komenda Miejska Policji w Krośnie
  • fot. Komenda Miejska Policji w Krośnie

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl