Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

W dniach 29 - 30 listopada 2018 r. w Hotelu Holiday Inn w Józefowie odbył się Jubileuszowy XV Kongres Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych - interaktywne forum wymiany myśli i doświadczeń wszystkich instytucji i środowisk związanych z finansowaniem nieruchomości.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu, Związek Banków Polskich oraz Redakcja Kwartalnika „Finansowanie Nieruchomości” po raz siódmy przyznali Nagrodę Kwartalnika SZKLANE DOMY. Jej laureatem został Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Prezydent został doceniony za pasję, zaangażowanie, konsekwencję i skuteczność w pracy na rzecz rozwoju Rzeszowa, rozwiązywaniu problemów, realizacji wizji miasta przyjaznego mieszkańcom i nowoczesnego ośrodka akademickiego.

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.