Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Przeworscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 58-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego wpadł w trakcie kontroli drogowej. W swoim aucie przewoził wyroby tytoniowe oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Kilka dni temu funkcjonariusze ruchu drogowego z Przeworska, na ul. Gorliczyńskiej  zatrzymali do kontroli drogowej skodę oktavię. Za kierownicą siedział 58-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.  

W trakcie czynności, uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie kierowcy. Szybko okazało się, co było powodem jego zdenerwowania. W jego bagażu policjanci ujawnili papierosy oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

58-latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.  


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.