Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Rzeszowski Dom Kultury filia Staromieście serdecznie zaprasza na przedświąteczny koncert Magdy Steczkowskiej, który odbędzie się w piątek, 3 grudnia 2021 roku o godzinie 19. Oprócz znanej wokalistki, na scenie zaprezentują się uczestnicy zajęć wokalnych wraz z instruktorką Dominiką Kindrat. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W trakcie koncertu Magdy Steczkowskiej będzie można usłyszeć między innymi najpiękniejsze polskie kolędy oraz piosenki świąteczne w wyjątkowych aranżacjach przy akompaniamencie pianina. Część repertuaru wokalistka wykona wspólnie z uczestnikami zajęć wokalnych Rzeszowskiego Domu Kultury filia Staromieście oraz instruktorką Dominiką Kindrat.

Magda Steczkowska to wokalistka oraz autorka tekstów, która na swoim koncie ma pięć solowych płyt. W grudniu 2021 roku ukaże się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także „Aplauz, Aplauz!”, „Przygarnij mnie” oraz „Ameryka Express”, w którym wystąpiła razem z mężem. Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

Przedświąteczny koncert odbędzie się w piątek, 3 grudnia 2021 roku o godzinie 19 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu: 515 409 262, która prowadzona jest w godzinach 10 - 18 do wyczerpania limitu miejsc.