Wyjątkowym wyróżnieniem dla policjantów są słowa uznania od osób, którym mogli pomóc. Takie podziękowania dla dynowskich funkcjonariuszy wpłynęły od mieszkanki Katowic. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zrozumieniu, udało się rozwiązać problematyczną sytuację, w jakiej znalazła się jej mama.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie trafił wyjątkowy mail. Wdzięczna mieszkanka Katowic, podziękowała funkcjonariuszom z komisariatu w Dynowie za przeprowadzoną interwencję. Jej mama znalazła się w kłopotliwej sytuacji i nie wiedziała, jak sobie poradzić. O pomoc poprosiła mundurowych. Funkcjonariusze pomogli jej w rozwiązaniu konfliktu, wykazując się przy tym profesjonalizmem i zrozumieniem dla obu stron.

Policjanci za swoją służbę nie oczekują podziękowań, jednak każde miłe słowo ze strony osób, którym pomogli, wywołuje uśmiech na ich twarzach i jeszcze bardziej motywuje do pracy. Czasami sytuacje, które wydają nam się zupełnie naturalne i zwykłe, w odczuciu innych mogą być czymś wyjątkowym. Policjanci służą pomocą zawsze, gdy tylko mogą.