Już 11 grudnia Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie. Do wygrania nawet 4 tys. zł. Czekamy na zgłoszenia uczestników.

Prezydentem Rzeszowa jest: Andrzej Szlachta, Wojciech Buczak, Tadeusz Ferenc czy Władysław Ortyl?

Jak brzmi hasło promocyjne Rzeszowa? Rzeszów – stolica Podkarpacia, Rzeszów – miasto in plus, Rzeszów – stolica innowacji czy Rzeszów – miasto innowacji? Wskazanie odpowiedzi na te pytania nie sprawiło ci kłopotu? To weź udział w Wielkim Teście Wiedzy o Rzeszowie, który „Gazeta Wyborcza” organizuje wspólnie z partnerami: Miastem Rzeszów i Uniwersytetem Rzeszowskim. Najpierw jednak należy się zarejestrować w serwisie: biletycjg24.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

Test składa się z 60 pytań zamkniętych dotyczących historii miasta, jego bohaterów, tajemnic i współczesności. Pracowali nad nimi pracownicy ratusza, historycy z Uniwersytetu Rzeszowskiego i dziennikarze „Gazety Wyborczej”. Do wygrania są wysokie nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 4 tys. zł, drugiego – 2,5 tys. zł, a trzeciego – 1,5 tys. zł.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl