Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski i Stowarzyszenie ExploRES zapraszają uczniów, nauczycieli i rodziców na uroczystą inaugurację wystawy interaktywnej, która odbędzie się 15 marca 2019 r. (piątek) o godzinie 9 w budynku A0 UR.

Głównym celem wystawy jest przybliżenie dzieciom i młodzieży osiągnięć naukowych w sposób łatwy i przystępny, w połączeniu z promocją badań i kierunków studiów prowadzonych na Uniwersytecie Rzeszowskim. W tym roku do bogatej oferty edukacyjnej wystawy interaktywnej dołączą zestawy edukacyjne z elektroniki i biotechnologii. Podczas otwarcia wystawy każdy będzie mógł zmierzyć się z nowymi zadaniami jakie na niego czekają w nowej edycji.

Wszystkie zajęcia realizowane na wystawie są wspieranie przez studentki z koła naukowego Edukacja bez granic z Wydziału Pedagogicznego.

Szczegóły i rejestracja na stronie: www2.ur.edu.pl/wystawaur/index.php/rejestracja/ oraz http://www2.ur.edu.pl/wystawaur/


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.