Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Najnowocześniejsza scena plenerowa w Polsce, uznane gwiazdy i młodzi, zdolni wykonawcy – to zapowiedź fantastycznego widowiska, które tym razem odbędzie się w Rzeszowie. „Wakacyjna Trasa Dwójki” powraca w najbliższą niedzielę, 18 lipca od godz. 20:30 w TVP2.

Do wspólnej zabawy tym razem zaproszą: Boney M, Piękni i Młodzi, Michał Szpak, De Mono, Małgorzata Ostrowska, Fanatic, Rikardo, Zouzy. W koncercie wystąpią również: zwyciężczynie jednego z odcinków „Szansy na Sukces” bliźniaczki Julia i Wiktoria Szlachta oraz Frans, który w Rzeszowie po raz pierwszy zaśpiewa swój najnowszy utwór.

Szczegółowe informacje na temat koncertów „Wakacyjnej Trasy Dwójki” widzowie znajdą na Facebooku i Instagramie „Bądźmy Razem TVP”, gdzie przedstawiono sylwetki gwiazd, ciekawostki zza kulis, fragmenty prób, zaproszenia od artystów i inne unikalne materiały.

Koncert w Rzeszowie poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, zaś relacje z backstage’u dla publiczności przekażą Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.

Transmisja wydarzenia już od 20:30 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD.
Bądźmy razem podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki! Lato, muzyka, zabawa w Rzeszowie.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.