Abonament samochodowy to ciekawa opcja dla osób, które chcą na co dzień przemieszczać się autem, ale wolą nie podejmować się tak dużego zobowiązania, jak zakup nowego modelu. Dzięki ofercie każdy klient może przez pełen rok cieszyć się autem prosto z salonu – i to przy niskich comiesięcznych kosztach. Jakie korzyści przynosi taka opcja?

Auto na abonament, czyli nowy samochód w niskiej cenie

Abonament samochodowy umożliwia zyskanie do swojej pełnej dyspozycji nowego auta, pochodzącego prosto z polskiego salonu i pozostającego na gwarancji producenta przez cały czas trwania umowy. Płaci się wyłącznie comiesięczny abonament, tak jak w przypadku np. opłat za telewizję – dzięki temu jest to bardzo przejrzysta pod względem płatności i zasad usługa. Cena jest przy tym zależna od wybranego modelu samochodu oraz pakietu abonamentowego, w którego skład mogą wchodzić także dodatkowe usługi, ułatwiające codzienne korzystanie z auta. Pozwala to na wybór najbardziej atrakcyjnej dla siebie oferty, zarówno pod względem ceny, jak i świadczonych usług.

Nowe auto wynajmowane klientowi na pełen rok to duża zaleta tego rozwiązania – każdy użytkownik otrzymuje wybrany model w stanie fabrycznym, cieszący nienagannym wyglądem, nowoczesnymi rozwiązaniami i wysoką niezawodnością. Cieszy też szeroki wybór modeli, od sedanów, przez SUV-y, po kombi, dostępne w różnych wersjach wyposażenia. Można przebierać wśród najnowszych aut tak cenionych marek, jak Audi, Mercedes, Lexus czy BMW. Wiele z nich to auta luksusowe, zachwycające nowoczesną, elegancką linią i bogatym wyposażeniem, które uprzyjemni codzienne podróże. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego auta na abonament do swoich preferencji nie powinno stanowić żadnego problemu.

Abonament na samochód – dodatkowe usługi dla kierowców

Abonament samochodowy to nie tylko możliwość wynajęcia na rok nowego auta, ale także dodatkowe usługi, które mają na celu zwiększyć komfort użytkownika pojazdu oraz odciążyć go od formalności związanych z użytkowaniem pojazdu. Dostępność świadczonych usług jest zależna od wybranego pakietu abonamentowego, dlatego można dobrać ofertę do swoich potrzeb, a także preferencji odnośnie ceny.

Wśród dodatkowych usług znajduje się np.:

  • dostarczenie kompletu zimowych opon wraz z ich przechowywaniem oraz usługą wymiany sezonowej,
  • zapewnienie pełnego ubezpieczenia AC i OC,
  • zapewnienie usługi assistance i samochodu zastępczego w razie unieruchomienia wypożyczonego modelu,
  • dostęp do pełnego serwisowania i przeglądów technicznych w autoryzowanej stacji obsługi.

Jasne zasady i niskie ograniczenia

Kolejną zaletą abonamentu samochodowego jest duża przejrzystość jego zasad. Samo skorzystanie z usługi jest proste – wystarczy wybrać model samochodu i typ abonamentu, podpisać umowę i odebrać auto. Po upływie 12 miesięcy należy jedynie zwrócić samochód do wypożyczalni, a umowa wygaśnie. Wtedy można zdecydować się na nową umowę i wybrać dla siebie kolejne auto, które również będzie pochodziło prosto z salonu. Można także całkiem zrezygnować z usług.

Ograniczenia dla klienta są naprawdę niskie – może on swobodnie korzystać z auta jak z własnego pojazdu przez cały rok. Obecny jest jedynie roczny limit kilometrów, który jest ustalany z góry – zazwyczaj jest on jednak dość wysoki i powinien spełnić potrzeby każdego standardowego użytkownika. Samochód na abonament może służyć również na wycieczkach zagranicznych – wystarczy wcześniej zgłosić wyjazd poza Polskę w wypożyczalni, np. za pomocą wiadomości e-mail.

Auto na abonament to bardzo korzystna opcja – dzięki niej otrzymuje się zupełnie nowe auto przy niskich kosztach o stałej wysokości. Nie ma ukrytych opłat ani niejasnych zasad – skorzystanie z usługi jest bardzo proste i dostępne niemal dla każdego. Warto zdecydować się na taką opcję i cieszyć się wymarzonym modelem auta na co dzień.

Abonament samochodowy – 3 korzyści, które Ci przyniesie

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.