Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie ustalają świadków tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Nowej Dębie na osiedlowej ulicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierowca volkswagena passata zderzył się z rowerzystą. 26-letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci oraz prokurator wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj o godz. 19.30 w Nowej Dębie na ul. Jana Pawła II.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18–latek kierujący volkswagenem passatem zderzył się z rowerzystą. Mimo wysiłków mieszkańców oraz służb ratunkowych, 26–letni rowerzysta zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci ustalili, że 18–letni kierowca był trzeźwy, badanie na zawartość środków narkotycznych wykluczyło ich obecność w organizmie.

Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili oględziny obu pojazdów, wykonali dokumentację. Ustalają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie ul. Słowackiego 2, tel. kom. 797 908 280 albo (15) 851 33 74.