Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Aspirant sztabowy Paweł Opiela z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym Polish Carp Masters 2020. Zmagania odbyły się na zbiorniku wodnym Dierżno Duże w Rzeczycy. Funkcjonariusz rewiru dzielnicowych złowił największą rybę zawodów o wadze blisko 20 kg.

W dniach 5 - 9 października br. na 615-hektarowym śląskim zbiornikiem Dzierżo Duże w Rzeczycy, odbyły się Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym Polish Carp Master 2020, organizowane przez Polską Federację Wędkarstwa Karpiowego. Wśród uczestników znalazł się także jarosławski dzielnicowy asp. szt. Paweł Opiela, który startował w drużynie wraz z Waldemarem Micek i Bartoszem Krogulcem.

Do rywalizacji stanęło 50 drużyn 2 lub 3 osobowych z całego kraju. W zmaganiach liczyła się waga 3 największych złowionych ryb, które w przypadku tej ekipy, po pięciodniowej rywalizacji wyniosła prawie 48 kg. Podczas współzawodnictwa asp. szt. Paweł Opiela złowił największą rybę zawodów o wadze blisko 20 kg.

Gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

  • Trzej mężczyźni nad jeziorem. Mężczyzna znajdujący się w środku trzyma dużą rybę. Mężczyzna po prawej stronie ma tabliczkę z napisem Paweł Opiela i informację o wadze złowionej ryby.
    Fot. Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego
  • Zdjęcie mężczyzny nad jeziorem trzymającego dużą rybę
    Fot. Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego
  • Tabliczka pamiątkowa  "BiG FISH" Największa ryba zawodów oraz złoty medal Mistrza Polski w wędkarstwie karpiowym
    Fot. Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego