Niżańscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na terenie miejscowości Jeżowe. Kierujący skuterem stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się na łuku drogi. Jak się okazało, 33-latek miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem na terenie miejscowowści Jeżowe. Dyżurny niżańskiej jednostki policji odebrał telefon ze zgłoszeniem zdarzenia drogowego z udziałem jednośladu. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący skuterem, na łuku drogi, stracił panowanie nad jednośladem, w wyniku czego wywrócił się z pojazdem. Ponadto okazało się, że kierujący skuterem wsiadł za kierownicę, pomimo że wcześnij pił alkohol. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 33-latka. Kierowca jednośladu miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Pojazd zabezpieczono na parkingu policyjnym, a mężczyzna trafił do szpitala. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które teraz będzie odpowiadał 33-latek.

  • na drodze stoi policyjny osobowy radiowóz , przed radiowozem stoi skuter obok skutera leży kask i plecak. w tle część budynku oraz krzewy
  • na drodze stoi skuter za skuterem leży kask i plecak