Policjanci interweniowali w mieszkaniu, gdzie podczas libacji alkoholowej, doszło do awantury i szarpaniny pomiędzy trzema mężczyznami. W jej wyniku 78-latek odniósł obrażenia. Podczas udzielania mu pomocy medycznej stracił przytomność i zmarł. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzna przebywających w mieszkaniu razem ze zmarłym.

Wczoraj około godz. 19, policjanci interweniowali w jednym z bloków przy ul. Broniewskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pomiędzy trzema mężczyznami, którzy wspólnie pili alkohol, doszło do sprzeczki, a następnie do szarpaniny. W jej wyniku jeden z nich, 78-latek, odniósł obrażenia. Podczas udzielania mu pierwszej pomocy mężczyzna stracił przytomność i mimo podjęcia reanimacji zmarł.

W związku ze zdarzeniem do wyjaśnienia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 52 i 39 lat. Obydwaj byli pijani. Na miejscu policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny. Decyzja prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do dalszych badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.