Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

34 nietrzeźwych kierujących zatrzymali podkarpaccy policjanci podczas piątkowych wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwe popołudnie". Na drogach Podkarpacia funkcjonariusze kontrolowali trzeźwość kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało ponad 19 tys. kierowców.

Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania, których celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Akcja "trzeźwe popołudnie" została przeprowadzona w piątek w godzinach od 13 do 21. 

W tym czasie policjanci skontrolowali 19233 kierowców. W sumie ujawnili 34 kierujących, którzy pili wcześniej alkohol. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 16 kierującym.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.