Rada Młodzieży Rzeszowa zaprasza 13 kwietnia 2019 r. (sobota) na kolejny, VII Wiosenny Koncert Charytatywny dla Kingi, podopiecznej Fundacji Iskierka, który odbędzie się w budynku wejścia do rzeszowskiej Podziemnej Trasy Turystycznej (Rynek 26).

Podczas wydarzenia będzie można wylicytować ciekawe przedmioty przekazane od sponsorów.

W koncercie wezmą udział: Joanna Jakubowska, Wiktoria Papciak i Justyna Strzępek, Monika Wisz, Blast: Kowboje z Piekła, Deceaded, June (Oliwia Skóra, Artur Chrobak, Mateusz Rokoszyński, Bartosz Gaweł, Patryk Magoń), Restless Hope, Arsen, Chris Vane i Jotpek Dżejpi.

Początek o godz. 17.30.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl