Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Aby kontrolować to, co dzieje się wewnątrz domu, nie musimy wcale decydować się na wykonanie skomplikowanego systemu monitoringowego. Doskonałym wyborem może być prosta w obsłudze kamerka Xiaomi Mijia Dafang!

Chcemy czuć się bezpiecznie. Właśnie dlatego często instalujemy drzwi antywłamaniowe, okna o podwyższonej odporności na włamania, domofony. Dodatkowym zabezpieczeniem może być system alarmowy oraz monitoringowy.

Wykonanie kompleksowego zabezpieczenia domu może być sporym kosztem. Można jednak go zredukować, wybierając nowoczesne kamery Xiaomi Mijia Dafang. Razem z nim można prowadzić skuteczny monitoring domu bez ponoszenia wysokich wydatków!

Kamera jest dostępna także w Polsce. Można kupić ją między innymi w sklepie internetowym Foster Smart Technologies.

Xiaomi Mijia Dafang – nowoczesny monitoring domu przez internet

Kamera Xiaomi Mijia Dafang to kamera internetowa, która wymaga podłączenia do sieci WiFi, aby można było zacząć korzystać z niej od razu.

Urządzenie jest przy tym niewielkie i pozwala na prowadzenie monitoringu dokoła – w 360 stopniach. Wystarczy ustawić ją w odpowiednim miejscu i skonfigurować aplikację dostarczoną przez Xiaomi, aby uzyskać podgląd na żywo i korzystać z szerokiej gamy dodatkowych funkcji.

Xiaomi Mijia Dafang – tania i skuteczna kamera do monitoringu domu

Ta kamera Xiaomi nagrywa w rozdzielczości 1080p, co pozwala na uzyskanie optymalnej jakości obrazu. Dzięki doświetlaniu podczerwieniom świetnie nadaje się również do słabo oświetlonych pomieszczeń oraz do prowadzenia monitoringu w nocy – daje czytelny, jasny obraz nawet wtedy.

W urządzeniu Xiaomi Mijia Dafang zastosowano również mikrofon oraz głośnik z wykrywaniem dźwięku. Sprzęt pozwala na dwustronną komunikację głosową – możemy porozumieć się z osobą w miejscu, w którym znajduje się kamera.

Obraz z kamery Xiaomi możemy na bieżąco sprawdzać w aplikacji – aplikacja może przesyłać także powiadomienia w sytuacji, gdy wykryje ruch, czyli potencjalne zagrożenie. Wystarczy tylko dostęp do internetu – urządzenie można obsługiwać z dowolnego miejsca na ziemi.

Obraz z Xiaomi kamery możemy zapisać również na kartach microSD o pojemności do 64 GB oraz na pamięci pendrive lub innej z wyjściem USB.

Xiaomi Mijia Dafang – czy to monitoring domowy, który warto zakupić?

Wykonanie profesjonalnego systemu monitoringowego w domu może być sporym wydatkiem. Właśnie dlatego monitoring domowy z Xiaomi Mijia Dafang to interesująca propozycja dla każdego, kto chciałby zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz mienia.

Ta kamera do domu jest bardzo prosta w używaniu dzięki specjalnej aplikacji i nie wymaga również żadnych szczególnych umiejętności i wiedzy – nadaje się dla każdego!

Xiaomi Mijia Dafang sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy chcemy monitorować swój dom, wtedy, gdy jesteśmy poza nim, na przykład w pracy albo na wakacjach. Urządzenie może być także pomocne wtedy, gdy chcemy monitorować dziecko, swojego pupila, osobę starszą, która wymaga opieki.

Kamera Xiaomi Mijia Dafang nie jest droga – za urządzenie zapłacimy około 400 złotych, dlatego to naprawdę przystępna cena, biorąc pod uwagę koszty wykonania rozbudowanej instalacji monitoringowej.

Urządzenie można zakupić również w Polsce – jest ono dostępne w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych, zatem nie trzeba sprowadzać go z Chin. Zamówienie można złożyć nawet w tym momencie!