Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie jesiennego weekendu? Zapraszamy wszystkich do skorzystania z bezpłatnych aplikacji: „Rzeszów i Stropkov dawniej i dziś” prezentującej zmiany, jakie na przestrzeni lat zaszły na terenie miast partnerskich w kontekście dziedzictwa austro-węgierskiego oraz gry mobilnej „Na tropie historii”, w której gracz wcieli się w detektywa rozwiązującego zagadki związane z historią miast i obiektów włączonych w tematyczny szlak turystyczny „Śladami Austro-Węgier”.

Aplikacja „Rzeszów i Stropkov - Na tropie historii” 

Odwiedź historyczne miejsca w Stropkovie i Rzeszowie i sprawdź swoją wiedzę. Zaloguj się i zagraj!

Aplikacja „Rzeszów i Stropkov - dawniej i dziś”

Odwiedź miejsca w Stropkovie i Rzeszowie, aby zobaczyć, jak te miejsca wyglądały w przeszłości. Znajdź miejsce na mapie, zrób poglądowe zdjęcie, a zobaczysz stare archiwalne zdjęcia tego miejsca i jak ono się zmieniło.Aplikacje utworzone zostały w ramach projektu „Rzeszów i Stropkov – współpraca na rzecz kultury pogranicza”, nr projektu PLSK.01.01.00-18-0036/16-00.

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020