Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Zarządzanie wirtualnym biurem podróży będzie głównym zadaniem konkursowym podczas II Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego. Konkurs organizowany jest przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą w ramach XII Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dniu 20 listopada 2019 r. w kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Konkurs organizowany jest w ramach XII Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego hasłem przewodnim jest "Biznes bez barier". Celem rozgrywki jest sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem branżowych symulacji biznesowych REVAS.

Zadaniem uczestników II Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego będzie konkurowanie na wirtualnym rynku z innymi uczestnikami oraz podejmowanie szeregu decyzji podobnych do tych, które muszą podejmować właściciele firm działających w realnym świecie. Uczestnicy będą musieli przypisać funkcje poszczególnym członkom zespołu, stworzyć misję oraz ustalić strategię działania. Ponadto, gracze będą decydować o jakości usług, produktów, cenie, marketingu oraz finansach swojej firmy. Po każdej rundzie decyzyjnej otrzymają wyniki w zestawieniu z rezultatami firm konkurencyjnych. Oceny wystawiane są na podstawie karty wyników, która składa się z wyniku ekonomicznego, rozwoju firmy, zadowolenia pracowników, zadowolenia klientów oraz poziomu zadłużenia. Dzięki symulacjom uczestnicy Konkursu będą mogli w praktyczny sposób zobaczyć, jaki wpływ ich decyzje mają na wyniki ich firm. W ten sposób, w bezpiecznych warunkach, można sprawdzić różne strategie prowadzenia działalności gospodarczej.

Organizatorem Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego jest WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa a partnerem przedsięwzięcia jest firma Revas Sp. z o.o. dostawca branżowych Symulacji biznesowych.

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie http://e-klinika-przedsiebiorczosci.wspia.eu/projekty/konkursy/rzeszowski-turniej-biznesowy