Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Jarosławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 36-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie powiatu przemyskiego, a 38-latek na terenie powiatu jarosławskiego. Obaj, w asyście mundurowych, trafili już do zakładu karnego.

Funkcjonariusze z jarosławskiej jednostki prowadzą działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych. W ostatnim czasie, śledczy poszukiwali dwóch mieszkańców powiatu jarosławskiego. Podstawą do wykonania tych czynności, były listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu, w celu odbycia przez nich zasądzonych kar pozbawienia wolności.

Informacje, jakie zdobyli policjanci, pozwoliły ustalić miejsce pobytu poszukiwanego 36-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych na terenie powiatu przemyskiego. Na widok policjantów, ukrył się w tujach, przy ogrodzeniu posesji. Funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego i w asyście mundurowych trafił on do zakładu karnego.

Drugi z mężczyzn, 38-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, został namierzony przez policjantów w jednym z mieszkań, na terenie gminy Radymno. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od sierpnia ubiegłego roku. Poszukiwany był listem gończym wydanym nie tylko przez jarosławski sąd, ale także przez Sąd Rejonowy w Szczecinie. 38-latek został zatrzymany i osadzony w jednostce penitencjarnej, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu spędzi ponad 6 lat.