Integracja w SPA? Pracownicy będą zachwyceni!

Twój zespół znudzony jest monotonią codziennych zadań? Do grupy dołączyli nowi pracownicy, którzy nie są w stanie tak szybko, jak to konieczne dopasować się do zgranej od lat grupy? Potrzebne jest pozyskanie nowej perspektywy na podejmowane działania? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś lub odpowiedziałeś twierdząco zacznij od organizacji wyjazdu integracyjnego dla Twoich współpracowników. Idealnym miejscem na taki wypad będzie SPA na Podkarpaciu. Zapewnisz wówczas swoim pracownikom relaks poza domem, którego potrzebują, jak kania dżdżu, ale także okazję do odkrycia skrywanego potencjału. Zmiana otoczenia oraz zabiegi w SPA rozkręcą kreatywność całego zespołu.

Idealnym miejscem na taki wypad będzie SPA na Podkarpaciu. Zapewnisz wówczas swoim pracownikom relaks poza domem, którego potrzebują, jak kania dżdżu, ale także okazję do odkrycia skrywanego potencjału. Zmiana otoczenia oraz zabiegi w SPA rozkręcą kreatywność całego zespołu.

Zorganizuj wartościowy czas 

Sam wyjazd, zmiana otoczenia, oderwanie się od rutyny sprawia, że ludzie inaczej się zachowuje. Sama sytuacja wpływa na to, że proces integrowania zaczyna się automatycznie. Jednak same rozmowy w pracowniczej grupie nie wystarczą, nie wypełni to luki potrzebnej do zbudowania zespołu na lata. Dlatego konieczne jest stworzenie okazji do pełnego poznania się, odkrycia przed sobą swoich największych zalet i wad. To w takich sytuacjach, jak integracja w SPA na Podkarpaciu z grupy wyłoni się nieformalny lider czy animator. Jego celem nie będzie przejęcie zawodowego przywództwa w firmie, ale niejako automatycznie grupa będzie za nim podążać i słuchać jego zdania przy wyborze rozrywek czy przy podejmowaniu decyzji co do kolejnych podejmowanych aktywności.

Zorganizuj wartościowy czas

Będzie to także okazja dla formalnego przełożonego na obserwację, jak wygląda codzienna praca w zespole. Utrwalonych schematów nie da się pozbyć podczas kilkudniowego wyjazdu. Warto zachęcić pracowników, aby każdy przed wyjazdem przygotował propozycję gry czy zabawy, która może odbyć się podczas wyjazdu integracyjnego w SPA na Podkarpaciu. Zapewni to różnorodność, ale odkryje także mocne strony każdego ze współpracowników. Ważne, żeby nie wywoływać presji, nie każda zaproponowana gra się odbędzie, ale dzięki wielu pomysłom jesteśmy w stanie osiągnąć efekt synergii oraz zapewnić wartościowy czas pełen śmiechu. 

Praca w tle 

Wyjazd integracyjny zorganizowany w SPA na Podkarpaciu poza stworzeniem więzów w grupie pracowników, ich pozytywnymi wrażeniami jest w stanie także wynieść zadania, nad którymi zespół pracuje na wyższy poziom. Nawet podczas kilkudniowego wypadu, pomiędzy relaksującymi zabiegami SPA warto wygospodarować w planie dnia kilkadziesiąt minut na merytoryczne rozmowy. Zmiana otoczenia, pozytywne skojarzenia z miejscem pobytu pozwolą na bardziej owocne burze mózgów. SPA na Podkarpaciu oferuje grupom zorganizowanym udostępnienie sal konferencyjnych, które idealnie nadadzą się na chwilę pracy w dniu wypełnionym relaksem. W takich okolicznościach nie warto skupiać się na bieżących zadaniach czy przydzielaniu konkretnych obowiązków, nie przyniesie to raczej zamierzonego skutku. Raczej warto skupić się na omówieniu taktyki w dłuższej perspektywie. Zbliżających się celów, ale także oddolnych inicjatyw. Pobyt w SPA na Podkarpaciu to idealny moment, aby poznać skrywane przez dłuższy czas pomysły współpracowników. Po masażu czy kąpieli w jacuzzi niezbędne jest zebranie pomysłów na dalsze działania. Odświeżone głowy będą bardziej kreatywne, nawet jeśli niektóre idee zostaną odrzucone, nawet ich drobne aspekty mogą się przydać. Taka burza mózgów w SPA na Podkarpaciu z pełną dowolnością tematyczną i wolnością wypowiedzi na pewno będzie wspominana przez pracowników przez dłuższy czas po powrocie.