Poszukiwany 55-letni mieszkaniec Tarnobrzega wpadł w ręce kryminalnych. Sąd Rejonowy w Mielcu wydał za mężczyzną zarządzenie o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych wraz z nakazem doprowadzenia odbycia kary pozbawienia wolności. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie powiatu mieleckiego. Został zatrzymany przed sklepem i trafił do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału kryminalnego, zajmujący się poszukiwaniami i identyfikacją osób, prowadzili poszukiwania 55-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Poszukiwania były prowadzone na podstawie zarządzenia o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych wraz z nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary w zakładzie karnym wydanego przez Sąd Rejonowy w Mielcu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza terenem powiatu tarnobrzeskiego. Ostatnie ustalenia pozwoliły kryminalnym wytypować miejsce, gdzie miał przebywać poszukiwany.

W czwartek przed południem, policjanci zatrzymali zaskoczonego 55-latka przed sklepem, na terenie powiatu mieleckiego. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.