Urząd Miasta w Rzeszowie informuje: Konferencja ZUS ws. zmian dla biznesu i pracy
Podkarpackie przedsiębiorstwa i pracodawcy otrzymają niezbędną wiedzę do rozwoju swojej działalności. W Rzeszowie już niebawem odbędzie się konferencja „PODKARPACIE DLA BIZNESU”, która ma na celu wsparcie lokalnego biznesu poprzez przedstawienie zmian w przepisach podatkowych, ubezpieczeniach społecznych i prawie pracy. To wyjątkowa okazja do zdobycia cennych informacji i konsultacji z ekspertami.
  1. Zaplanowana na 22 lutego 2024 r. konferencja odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej, gromadząc eksperci z różnych dziedzin.
  2. ZUS zaprasza na wydarzenie, które adresowane jest do szerokiego grona odbiorców - od pracodawców i przedsiębiorców po osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności.
  3. Współorganizacja z Politechniką Rzeszowską i Regionalną Izbą Gospodarczą w Rzeszowie podkreśla znaczenie wydarzenia w kontekście 90-lecia ZUS.
  4. Na uczestników czekają prelekcje od ekspertów z ZUS, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a także Państwowej Inspekcji Pracy i innych ważnych instytucji.
  5. Możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami stanowi dodatkową wartość wydarzenia.
  6. Udział w konferencji jest bezpłatny, lecz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Wydarzenie „PODKARPACIE DLA BIZNESU” jest realizowane już po raz szósty, co świadczy o jego popularności i skuteczności w przekazywaniu ważnych informacji biznesowej społeczności Podkarpacia. Wojciech Dyląg, regionalny rzecznik prasowy ZUS w woj. podkarpackim, podkreśla, że głównym celem konferencji jest zintegrowanie wsparcia dla przedsiębiorców oraz dostarczenie praktycznych porad, jak najlepiej funkcjonować w obecnym otoczeniu formalno-prawnym. „Wartością tej inicjatywy jest synergia działań wszystkich zaangażowanych podmiotów”, mówi Dyląg, co zapewnia skuteczną wymianę wiedzy i doświadczeń między uczestnikami.

Zainteresowani uczestnictwem mogą dokonać rejestracji kontaktując się telefonicznie lub mailowo. To doskonała okazja dla wszystkich podkarpackich przedsiębiorców i osób związanych z biznesem do poszerzenia swojej wiedzy i nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.


Urząd Miasta w Rzeszowie