Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY” 21.01.2020 10:56

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY”.
 • Przeworscy policjanci odnaleźli zaginionego 11-latka

  Przeworscy policjanci, podczas pełnionej służby, zauważyli idącego poboczem zapłakanego chłopca. Jak się okazało, 11-latek zgubił się w jednym z przeworskich sklepów, podczas zakupów z mamą. Chłopiec postanowił sam wrócić do domu.

 • Z promilami za kierownicą fiata

  Policjanci z krośnieńskiej grupy „Speed” wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 4 promile alkoholu w jego organizmie. O przyszłości 38-latka zadecyduje sąd.

 • Pieszy i kierowca fiata ofiarami wypadków

  W Gorzycach w powiecie jasielskim zginął pieszy potracony przez samochód osobowy. W miejscowość Cewków kierujący fiatem pandą, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. Niestety życia 59-latka nie udało się uratować, zginął na miejscu.

 • Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

  50 policjantów, pies tropiący, zespół ratowników ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT, poszukiwało zaginionego 75-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna w sobotę przed południem wyszedł z domu i gdy do wieczora nie powrócił, rodzina zawiadomiła policjantów. W niedzielę w nocy policjanci odnaleźli 75-latka. Zaginiony zdołał dojść do Gniewczyny Trynieckiej, w powiecie przeworskim. Z uwagi na stan zdrowia został przewieziony do szpitala.

 • Policjanci poszukują podejrzewanego o spowodowanie śmierci 70-latka

  Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione dzisiaj przed południem, w domu jednorodzinnym w Głogowie Małopolskim. Zmarły miał obrażenia głowy, najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony. W związku ze zdarzeniem policjanci poszukują 46-letniego bratanka zmarłego, który jest podejrzewany o spowodowanie śmierci 70-latka. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

 • Trwają działania Bezpieczne Ferie

  Policja od ubiegłego tygodnia prowadzi działania „Bezpieczne Ferie”. Podstawowym celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku na drogach uczestnikom ruchu, w tym dzieciom i młodzieży korzystającym z zimowego wypoczynku.

 • Dozór i zakaz opuszczania kraju dla sprawcy pobicia

  Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi, który na jednej z ulic Tarnobrzega zaatakował małżeństwo. Para została dotkliwie pobita, gdy stanęła w obronie nastoletniej dziewczyny. Napastnik biegł za nią chodnikiem, szarpał i bił. Szybkie działanie policjantów doprowadziło do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Mężczyzna usłyszał 4 zarzuty popełnienia przestępstw. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz zakazu opuszczania kraju.

 • Darmowy bilet od Policji dla Piotra Kic

  Publikujemy listę osób, które otrzymają darmowe bilety od Policji. Dziś bilet otrzymuje Pan Piotr Kic.

 • Firmy usługowe mogą dotrzeć do nowych klientów za pośrednictwem Internetu. W końcu to właśnie tutaj szukamy interesujących nas produktów, a także usług. Niezbędna jest jednak elegancka strona formowa, a także zaawansowane usługi SEO w Warszawie, które pozwolą wypromować naszą wizytówkę w sieci. Usługi oferowane przez https://matt-kozlowski.com/ są dostosowane do indywidualnych oczekiwań każdego przedsiębiorcy, a także do kapitału przeznaczonego na marketing online. Co zyskujemy wybierając pozycjonowanie strony firmowej?

  Promowanie firmy w Internecie – na czym polega pozycjonowanie strony?

  Dlaczego warto promować swoją firmę przez Internet?

  Specjalista z zakresu usług hydraulicznych nie ma nic wspólnego z usługami internetowymi, a mimo to, potrzebuje odpowiedniej reklamy w sieci. Co zrobisz w sytuacji, gdy będziesz potrzebował hydraulika? O ile nie masz kogoś zaufanego w gronie swoich znajomych, najpewniej odwiedzisz wyszukiwarkę Google i wpiszesz frazę, która najlepiej odzwierciedla Twoje aktualne potrzeby. W ten sposób dotrzesz do wielu fachowców oferujących swoje usługi w tej lokalizacji.

  Wnioski nasuwają się same. Każda firma w dobie XXI wieku wymaga promowania w sieci. W tym celu warto postawić na pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie. Jest to proces wymagający dużej wiedzy, a także dostępu do odpowiednich narzędzi diagnostycznych. Specjalista dokładnie analizuje Twoją stronę, sprawdza konkurencje, a następnie konsultuje z Tobą oczekiwania względem współpracy. Następnie, po ustaleniu budżetu, planuje działania, które pozwolą wypromować stronę internetową Twojej firmy w sieci.

  Co jest szczególnie ważne przy pozycjonowaniu wizytówki firmy?

  Firma usługowa nie może się skupiać wyłącznie na przyciąganiu szerokiego grona użytkowników. Zależy nam bardziej na rzeczywistych klientach, którzy skorzystają z usług dostępnych w ofercie. W związku z tym, kampania SEO w Warszawie to złożony proces obejmujący szereg czynników: pozyskiwanie linków, marketing szeptany, kreowanie wizerunku w social media, a także dbanie o wysoką jakość materiałów dostępnych na stronie. Ponadto, wizytówka firmowa musi działać szybko i sprawnie, ponieważ jest to kolejny aspekt uwzględniany przez wyszukiwarkę.

  Powyższe działania zaliczają się do pozycjonowania organicznego. Musimy pamiętać, że pierwsze wyniki w wyszukiwarce najczęściej stanowią reklamy promowane przez Google. Aby dostać się w to miejsce, niezbędna jest kampania Adwords, czyli poświęcenie budżetu na płatne linki. W ten sposób łatwiej zdobyć klientów od razu, jednak po wygaśnięciu reklamy, pozycja naszej strony może  być bardzo odległa. Największe firmy dbają o organiczne pozycjonowanie bloga, a jednocześnie, korzystają z płatnych usług oferowanych przez Google.

  Sprawdzony sposób na sukces Twojej firmy w sieci

  Jeśli chcesz zagwarantować sobie dużą liczbę klientów przez cały rok, skorzystaj z profesjonalnych usług SEO w Warszawie. To doskonała inwestycja w przyszłość, której opłacalność będzie widoczna bardzo szybko. W dobie XXI wieku, każda firma powinna zainwestować w elegancką i obszerną wizytówkę w sieci oraz profesjonalne pozycjonowanie.

 • Kierowca seata miał 2 promile

  Jasielscy policjanci zatrzymali 30-latka, który kierował seatem mając 2 promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy mieszkaniec powiatu dębickiego jechał samochodem bez włączonych świateł mijania. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

 • Dwa tragiczne wypadki

  Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło wczoraj wieczorem. W Łączkach Kucharskich zginął pieszy potrącony przez fiata. W miejscowości Ostrowy Tuszowskie nie udało się uratować życia kierującego quadem, który uderzył w drzewo.

 • „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” w Puławach

  Krośnieńscy policjanci spotkali się z miłośnikami białego szaleństwa na stoku w Puławach. W ramach kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku" funkcjonariusze promowali dekalog Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Włączyli się również w organizację konkursu plastycznego.

 • Kto rozpoznaje kobietę, której ciało odnaleziono w Pradze?

  Na wniosek Biura Interpolu w Pradze, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie publikuje komunikat o ujawnieniu zwłok kobiety o nieustalonej tożsamości wraz ze zdjęciami rekonstrukcyjnymi twarzy. Ciało kobiety - ofiary zabójstwa - ujawniono 6 grudnia 2012 roku w Pradze (Czechy). Do dnia dzisiejszego nie udało się ustalić jej tożsamości.

 • Jak działa roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji?

  Jak działa roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji?

  W przeciwieństwie do standardowych rolet, które można całkowicie odsłonić lub zasłonić, roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji posiada ruchome pióra pozwalające tym samym na regulowanie odpowiedniej jasności. Dzięki piórom tworzy estetyczną kompozycję fasadową ale także ochronę przed włamaniem i co ważne jest o wiele tańsza niż roleta antywłamaniowa z systemem alarmowym. Obecność piór dodatkowo sprawia, że możemy regulować poziom jasności w zależności od swoich potrzeb. Zapewniamy sobie także prywatność w zaciszu domowym, robiąc to zarówno w dzień jak i w nocy. Zaletą rolety zewnętrznej jest możliwość kontrolowanego widoku z zewnątrz.

  W jaki sposób działa roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji?

  Możemy dzisiaj na rynku odnaleźć roletę zewnętrzną, która będzie posiadała specjalny system sterowania z wbudowaniem. Taki system w przypadku rolety z funkcją żaluzji zapewni odpowiednią regulację temperatury w pomieszczeniu i sprawi, że będzie w nim przebiegała prawidłowa izolacja termiczna. Sprawdzi się zarówno podczas zimy jak i latem, ponieważ w zależności od warunków atmosferycznych, będziemy odczuwać zadowalające nas efekty. Taka roleta zewnętrzna, która jest wyposażona w piankę izolacyjną, może być sterowana w sposób tradycyjny za pomocą sznurków lub koralików albo za pomocą pilota, telefonu, tabletu, czy nawet może być podłączona z systemem inteligentnego domu. Ten ostatni sposób sterowania roletą należy dziś do jednych z nowocześniejszych i sprawdzi się wyjątkowo dobrze, kiedy jesteśmy poza domem, a chcemy zasłonić roletę. 

  Jakie udogodnienia zapewnia nam roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji?

  Po pierwsze dzięki ruchomym lamelom, jakie posiada roleta możemy wpuszczać promienie słoneczne w wybranym przez nas momencie do mieszkania, a także je ograniczać. Światło może być regulowane przez nas dowolnie. Dodatkowym czynnikiem umożliwiającym działanie rolety jest możliwość zasilania solarnego. Ładuje się wówczas dzięki ogniwu fotowoltanicznemu, które zwykle kryje się w kasecie lub elewacji budynku. Taka funkcja pozwala na jej działanie w momencie braku prądu. Roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji jest także energooszczędna, ponieważ zalicza się jak większość rolet do produktu wypełnionego pianką dającą efekt termoizolacji. Dzięki temu z pewnością zaoszczędzimy na kosztach ogrzewania zimą. Inną zaletą wysuwającą się, jest także jej nowoczesność. Można ją zintegrować z różnymi systemami, jak inteligentny dom, itp. Wybierając ją, także inwestujemy w nasze bezpieczeństwo, może ona stanowić barierę dla włamywaczy. Dostępna jest zarówno w wersji natynkowej i do zabudowy. 

  Dlaczego wybór rolety zewnętrznej z funkcją żaluzji będzie dobrym wyjściem? 

  Roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji spełnia, podobnie jak inne rolety funkcje ochrony przed słońcem i przed zimnem. Stąd też wlicza sie do rolet oddychających. Ruchome lamele jakie posiada zapewniają nam nie tylko efektowny wygląd budynku i wnętrza domu ale także stały dostęp powietrza do domu, to pozwoli nam na otwarte okna podczas naszej nieobecności w domu, a będzie spełniało taką samą funkcję jak roleta antywłamaniowa. 

 • Krośnieńska policjantka liderem w Pucharze Polski

  Krośnieńska policjantka dwukrotnie stawała na podium zawodów rozgrywanych w ramach Pucharu Polski Amatorów PZN w Chochołowie i Kościelisku. Była reprezentantka kraju zdobyła łącznie 160 punktów i jest liderką po pierwszych startach w pucharze Polski.

 • Kierujący mercedesem uderzył w kiosk. Jedna osoba nie żyje

  Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dziś przed godz. 9, w Stalowej Woli na ul. Energetyków. 19-letni kierujący mercedesem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na zatokę autobusową, a następnie uderzył w kiosk. Ranna została sprzedawczyni oraz starszy mężczyzna, który w tym czasie robił w kiosku zakupy. Niestety życia 85-letniego mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.

 • Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych na spędzenie kreatywnego czasu przy grach planszowych, szachach i warcabach. 20,21 stycznia 2020 w godzinach 15.00-17.30 Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury ul.Osmeckiego 51, Rzeszów, sala 105,

  czytaj więcej »

  Premiera filmu „W pięknym Pustkowie koło Dębicy...” 16.01.2020 13:10

  Wojewódzki Dom Kultury oraz Podkarpacka Komisja Filmowa zaprasza na premierę filmu „W pięknym Pustkowie koło Dębicy...”, która odbędzie się 30 stycznia br.(czwartek) o godzinie 17:30 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie (ul. S. Okrzei 7).
 • Ukradli perfumy i od razu je sprzedali

  Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież kosmetyków. W grudniu okradli oni jedną z drogerii w Rzeszowie. Skradzione kosmetyki sprzedali napotkanym osobom. Zatrzymani przyznali się do winy i usłyszeli zarzuty kradzieży. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Policyjni siatkarze zwyciężyli w turnieju

  Reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Krośnie wywalczyli I miejsce w turnieju piłki siatkowej. Dochód z zawodów przekazano na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.