Kuba Badach — „Radio Edit”, 17 marca 2026, Filharmonia Podkarpacka (Rzeszów)

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia Kuba Badach — „Radio Edit”, 17 marca 2026, Filharmonia Podkarpacka (Rzeszów)

Kuba Badach przyjeżdża do Rzeszowa z nowym albumem „Radio Edit” — koncert zapowiada się kameralnie, energetycznie i muzycznie bezkompromisowo. Warto wybrać się na wieczór pełen soulu, funku i jazzowej finezji, gdzie usłyszysz zarówno nowe kompozycje, jak i znane przeboje w autorskich aranżacjach.

17 marca 2026 (wtorek), godz. 18:00
Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie
ul. Chopina 30, Rzeszów
Bilety: dostępne w kasie filharmonii oraz w TicketClub Polska. Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Szczegóły wydarzenia (Kuba Badach — Radio Edit)

  • Data i godzina: 17 marca 2026 (wtorek), godz. 18:00.
  • Miejsce: Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego, ul. Chopina 30, Rzeszów.
  • Bilety: w kasie filharmonii oraz w sprzedaży TicketClub Polska.
  • Informacje związane z udziałem nieletnich: wstęp dla osób powyżej 10. roku życia. Osoby poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć tylko pod opieką rodzica lub opiekuna wskazanego przez rodzica. Osoby, które ukończyły 16, a nie ukończyły 18 lat, powinny mieć przy sobie oświadczenie z zgodą podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna.
  • Wsparcie dla osób z problemami z poruszaniem się: zapytania prosimy kierować na adres [email protected].

O koncercie i płycie

Kuba Badach na „Radio Edit” łączy klasyczne inspiracje popem, soulem i funkiem lat 80./90. z nowoczesnym brzmieniem. Na płycie znalazło się dziesięć utworów nagranych „na setkę” — wszyscy muzycy grali razem w studiu, co daje płycie naturalną energię i spontaniczność . Teksty do wszystkich piosenek napisała Aleksandra Kwaśniewska, dzięki czemu całość ma intymny i szczery charakter.

Na koncercie można spodziewać się mieszanki świeżych, dźwiękowych pomysłów i dobrze znanych interpretacji, które Kuba Badach potrafi emocjonalnie zarysować głosem. To wieczór dla osób, które lubią muzykę graną „na żywo”, cenią aranżacyjne smaczki i szukają koncertu z dużą dawką feelingu .

Dla kogo koncert?

  • Dla fanów soulu, jazzu i dobrego popu.
  • Dla tych, którzy lubią kameralne, ale dynamiczne koncerty z żywym składem.

Organizator trasy: trasa koncertowa „Radio Edit” obejmuje 11 miast w Polsce — Rzeszów jest jednym z przystanków tej trasy.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia