Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Policjanci ze Stalowej Woli, prokurator i biegły z zakresu ruchu drogowego pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego. Doszło do niego w miejscowości Zaleszany, na drodze krajowej nr 77 relacji Stalowa Wola - Sandomierz. Toyota czołowo zderzyła się z ciężarowym renaultem. Wypadku nie przeżył 67-letni kierowca toyoty.

Do wypadku doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 77. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą, jadąc w kierunku Stalowej Woli, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciągnikiem siodłowym marki Renault, kierowanym przez 33-letniego mężczyznę. W wyniku wypadku 67-letni kierowca toyoty poniósł śmierć. Droga była zablokowana, pojazdy kierowane były na objazdy. Utrudnienia trwały do północy.

Na miejscu przeprowadzono oględziny, wykonana została dokumentacja fotograficzna. Przeprowadzone badania wykazały, że kierujący renaultem był trzeźwy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska Policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.