Księżniczki, czarownice, kotki i bohaterowie bajek przybyli 5 marca do Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie (CH Nowy Świat). Tego dnia zorganizowano tam pierwszą edycję Balu Karnawałowego dla dzieci.
Wśród wielu atrakcji było tworzenie tajemniczych masek karnawałowych, zabawy balonami oraz z chustą animacyjną oraz tańce wykonywane do najbardziej znanych dzieciom piosenek. Na uczestników czekał również owocowy poczęstunek, z którego dzieci samodzielnie przyrządziły szaszłyki. Nie lada uciechę sprawiły bańki mydlane wirujące po całej sali. Pomysły na wspólną zabawy były nieograniczone!
To była dawka wspaniałego humoru i niesamowitej energii. Takie zabawy na pewno pozostaną najmłodszym w pamięci na długo.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.