Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza na Koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, organizowany w sobotę, 27 kwietnia o godz. 17.30 w MDK przy ul. Osmeckiego 51. Jest to kolejna edycja koncertu, którego pomysłodawcą i reżyserem jest Pani Bernadetta Wojtuń-Sikora, choreograf Zespołu Tanecznych Form Nowoczesnych “IMPET”.

W koncercie wezmą udział zespoły i tancerze: Zespół Tańca Estradowego „Ekrol” (Łańcut), Zespół Taneczny „Iskierka” (Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „GEST”, Łańcut), Studio Baletowe Laili Arifuliny (Rzeszów), Zespół Tańca Współczesnego “Strecz” (Krosno), Akademia Tańca Indyjskiego “BhavRati”(Rzeszów), Akademia Tańca Jazzowego “senSDance”(Rzeszów), A&G Dance Studio (Rzeszów), Małgorzata Kotuła i Mikołaj Frodyma (Rzeszów), Grupa “Riders Dance Crew” (Rzeszów), Zespół Taneczny Form Nowoczesnych “Impet” (Rzeszów).

Zapraszamy! Wstęp wolny!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.