Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Bezpieczeństwo dziecka, jest priorytetem dla każdego rodzica. Dbanie o jego komfort i wygodę w każdym momencie życia, jest istotą rodzicielstwa. Maluch powinien czuć, że ktoś sprawuje nad nim opiekę i czuwa, aby nie stała mu się krzywda. Każdy rodzic musi pamiętać, że zapewnienie bezpieczeństwa w drodze, wymaga odpowiedniego przygotowania. Oczywiście nie każdy rodzic musi znać się na wszystkim, dlatego też poszukując fotelika samochodowego dla swojej pociechy, warto udać się po fachowe wsparcie. Specjaliści pracujący w salonie Xland Mariola Rerych, doskonale wiedzą jakiej pomocy oczekują rodzice. Dlaczego dobrą decyzją jest polegać na profesjonalistach? Ponieważ bezpieczeństwo dziecka jest bezcenne i nie można ryzykować, że czegoś się nie dopilnuje. Odpowiednio dobrany fotelik, zarówno do samochodu, jak i do dziecka- to bardzo ważny aspekt podczas jego wyboru. Dla starszych dzieci, sprawdza się fotelik cenionej marki, jakim jest Recaro Young Sport, który gwarantuje, że dziecko nie będzie narażone na niepotrzebne urazy i nieprzyjemności.

Produkt wysokiej klasy

Firma Recaro działa na rynku od lat i orientuje się w potrzebach rodziców. Jest to bardzo ceniona marka, której produkty podbijają serca wielu rodziców. To, co wyróżnia firmę, to przede wszystkim wysokogatunkowe materiały, które pozwalają na stworzenie produktu solidnego, niezwykle trwałego i przygotowanego na wiele potencjalnych uszkodzeń. Fotelik samochodowy Recaro, gwarantuje najlepsze zabezpieczenie w czasie jazdy, doskonałe wyprofilowanie i utrzymanie ciała dziecka. Posiada specjalne osłony, które chronią newralgiczne części ciała. Co więcej, nie krępują one ruchów i pozwalają na komfortową jazdę. Zastosowanie dobrej jakości regulowanych pasów, sprawia, że dziecko jest dobrze przytrzymane i w razie wypadku nie zrobi sobie krzywdy. Model Young Sport, jest bardzo nowocześnie wykończony, a użyte materiały są bardzo łatwe w czyszczeniu i przyjemne w użytkowaniu. Każdy mały pasażer, będzie mógł spędzić podróż wygodnie, nawet wtedy, gdy będzie ona trwała kilka godzin. Dodatkowo, Recaro Young Sport, posiada ISOFIX. Dzięki temu systemowi, montowanie fotelika w samochodzie jest dziecinnie proste. Recaro Young Sport 9-36, jest przeznaczony dla dzieci starszych, które osiągnęły już wagę 9 kilogramów. Jest to produkt, dostosowany do kształtów i krzywizn kręgosłupa, nie powodując jego zniekształcenia. Firma, jako główny cel, stawia sobie stworzenie najwyższej klasy produktów, które sprostają nawet bardzo wymagającym oczekiwaniom. Wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i liczy się z ich opinią.

Surowa estetyka

Fotelik Young Sport, jest wykonany zgodnie z nowoczesnym designem. Nie jest to najbardziej wzorzysty model firmy, ale raczej cechuje się stonowaną kolorystyką. Jest raczej surowy i doskonale wpisuje się w gusta niejednego małego fana sportu. Jest wyjątkowo estetyczny i nie zaburza wnętrza samochodu. Sprawdzi się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Jest to model ponadczasowy i bardzo klasyczny. Jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje swoim wyglądem do sportowej stylistyki. Recaro Young Sport posiada Instrukcję, elementy dodatkowe, oraz gwarancję producenta. Dzięki temu, młody rodzic, bez problemu poradzi sobie z montażem i mocowaniem fotelika w samochodzie, a w razie usterki niezwłocznie może skorzystać z pomocy firmy. W sklepie Xland Mariola Rerych, można znaleźć bardzo dużo modeli tego producenta, w tym Recaro Young Sport Hero, czy też klasyczne Recaro Young Sport, w różnych wariantach kolorystycznych. Każdy z klientów, może wybrać to, co najlepiej mu odpowiada i wpisuje się w jego gusta.

Recaro Young Sport - fotelik dla prawdziwych mężczyzn