Kierująca samochodem widząc stojącego na moście za barierkami mężczyznę, zatrzymała się i wspólnie z inną kobietą wciągnęły go na most. Jednak mężczyzna uciekł. Znaleziono go leżącego w zaroślach. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, został przewieziony do szpitala.

Wczoraj po godz. 15, na ul. Przemyskiej w Sanoku, jadąca samochodem kobieta zauważyła, stojącego na moście nad Sanem, za barierkami wychylonego w stronę rzeki mężczyznę. Kobieta natychmiast się zatrzymała i powiadomiła policję. Wysiadła z samochodu i wspólnie z drugą kobietą, która przechodziła nieopodal, próbowały rozmawiać z mężczyzną i przeciągnąć go na właściwą stronę barierek. Kiedy był już na moście, odbiegł nagle od kobiet w stronę brzegu Sanu i zniknął im z pola widzenia.

Policjanci wspólnie z kobietami szukali mężczyzny. W niedługim czasie został on odnaleziony w zaroślach przy brzegu rzeki. Policjanci zbadali stan stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 43-latek był pijany, miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. 

Na szczególne uznanie zasługuje postawa kierującej, która zatrzymała się i podjęła działanie, ratując być może życie człowieka.