Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Adamówka. Do szpitali trafiło 2 osoby. Sprawca zdarzenia nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 18, w miejscowości Adamówka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący samochodem osobowym marki Ford Galaxy, 18-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, nie zatrzymał się przed znakiem STOP. Wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym i osobówką. Siła uderzenie była tak duża, że z forda wyrwany została silnik, a rozpędzony samochód uderzył w kolejny pojazd.

Na miejscu policjanci ustalili, że sprawca prowadził pojazd nie posiadając uprawnień do kierowania. Do szpitala trafili kierujący fordem oraz jego pasażer.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia

 • Zdarzenie drogowe Adamówka
  KPP Przeworsk
 • Zderzenie drogowe Adamówka
  KPP Przeworsk
 • Zderzenie drogowe Adamówka
  KPP Przeworsk
 • Zderzenie drogowe Adamówka
  KPP Przeworsk
Ładowanie odtwarzacza...