Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Wybierz wyjątkowy prezent na wieczór panieński

Wieczór panieński to bardzo ważny dzień dla każdej panny młodej, a przyjaciółki powinny sprawić, aby był on wyjątkowy i wart zapamiętania do końca życia. Jednym z elementów dobrego spotkania są oczywiście prezenty dla przyszłej mężatki, ale żeby były trafione, warto dobrze przemyśleć ich wybór. Osobom z dużym poczuciem humoru można wybrać różne zabawne gadżety, natomiast pannom młodym, które bardziej poważnie podchodzą do życia lepiej wybrać praktyczny upominek. Oto nasze pomysły na prezent dla przyszłych żon.

Pilot sterujący mężczyzną

Bardzo popularnym gadżetem dawanym na imprezę panieńską jest mówiący pilot sterujący mężczyzną. To zabawny gadżet, który doceni każda przyszła małżonka. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku z głośnika można usłyszeć odpowiednie komendy. Niektóre dotyczą obowiązków domowych, a inne sfery erotycznej młodych małżonków.

Akcesoria tematyczne

Jeśli chcemy wybrać bardziej tradycyjny prezent, można kupić tematyczne akcesoria do domu np. ręczniki, czy pościel z podpisem mąż i żona. Dobrym pomysłem są również akcesoria z zabawnymi obrazkami, czy napisami np. dwustronna poduszka z podpisem z jednej strony „dzisiaj nie”, a z drugiej „dzisiaj tak”.

Doskonały prezent dla odważnych pań to bielizna erotyczna. Zmysłowa bielizna na noc poślubną jest świetnym pomysłem na upominek dla przyszłych młodych mężatek. W zależności od charakteru znajomości i osobowości obdarowywanej można wybrać zmysłową koszulkę nocną lub odważny zestaw bielizny erotycznej, wyposażony w dodatkowe gadżety erotyczne. Sprawdź - Czy masz już prezent na Dzień Matki? To powinno Cię zainteresować

Gigantyczny kieliszek do wina lub filiżanki

Gigantyczne kieliszki do wina, znane dotąd głównie z seriali i filmów, to hit ostatnich lat. Kieliszek w rozmiarze XXL może pomieścić nawet 650 ml wina i być dodatkowo opatrzony napisem lub obrazkiem. W celu łatwego przewożenia i przechowywania kieliszka można kupić go w zestawie z funkcjonalnym etui.

Rynek prezentowy oferuje w tym zakresie bardzo duży wybór. Można kupić filiżanki, które stojąc obok siebie, tworzą serce lub takie z zabawnymi, pasującymi do siebie obrazkami. Popularnym wyborem są również kieliszki z napisem „Mąż” i „Żona”. Dobrym upominkiem jest również zestaw eleganckich kubków, które będą praktycznym upominkiem.