Villa Italia - porcelana inspirowana włoskim stylem

Nic nie smakuje tak, jak obiad podany na pięknej zastawie. Wie o tym polska marka porcelany Villa Italia i dlatego tworzy ekskluzywne i trwałe kolekcje, które coraz częściej znajdują się na polskich stołach. Marzysz o luksusowej zastawie, która zachwyci Twoich gości? Poznaj Villa Italia. 

Villa Italia, czyli porcelana we włoskim stylu

Niełatwo jest stworzyć porcelanę, która łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Marce Villa Italia znakomicie się to jednak udało. Sosjerki, bulionówki, talerze i filiżanki zostały zaprojektowane we włoskim stylu. Niektóre wyroby są ręcznie malowane i ozdabiane. 

Warto podkreślić, że porcelana Villa Italia jest zastrzeżona na rynku polskim. 

Zestawy obiadowe i herbaciane czerpią z najnowocześniejszych technologii, a jednocześnie mają w sobie wiele z tradycyjnych zastaw, jakich kilka wieków temu używali arystokraci.  

Porcelana Villa Italia - wyroby o ponadprzeciętnym standardzie

Jeśli szukasz o olśniewającej bieli i wyjątkowej gładkości, zwróć uwagę na wyroby Villa Italia. Nie bez przesady najwyższej klasy białą porcelanę nazywa się białym złotem. Z tego szlachetnego surowca Villa Italia tworzy swoje półmiski, filiżanki, talerze i zestawy obiadowe. 

Decydując się tę porcelanę, zyskasz zastawę trwałą i niepowtarzalną. Co więcej, jest ona odporna ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Ręczne zdobienia nawiązujące do włoskiej tradycji, czynią liczne kolekcje talerzy i filiżanek luksusowymi. 

Produkty Villa Italia zalicza się do porcelany twardej. Wypala się ją w temperaturze 1400 stopni Celsjusza, co daje jej wyjątkową trwałość i odporność. 

Produkty Villa Italia to nie tylko porcelana, ale także sztućce. Zostały one wykonane z najwyższej jakości stali typu 18/10. Nie wchodzą w reakcje z żywnością i nie korodują. Otrzymujesz więc wyroby, które nie szkodzą Twojemu zdrowiu i przez wiele lat pięknie się prezentują. 

Praktyczna i piękna porcelana Villa Italia 

Porcelana producenta Villa Italia zachwyci osoby o wysublimowanym guście. Jest przeznaczona szczególnie dla tych, którzy cenią sobie walory estetyczne, ale i funkcjonalność. 

Dzięki wyrobom Villa Italia bez problemu przygotujesz obiad dla mniejszej i dla większej rodziny. W ofercie marki znajdują się bowiem zarówno 6, jak i 12-osobowe zestawy obiadowe. 

Mimo że nawiązująca do klasyki, porcelana Villa Italia jest także nowoczesna. Zadowoli miłośników bogatej kolorystyki, jak i zwolenników tradycyjnej bieli. Można zatem śmiało stwierdzić, że wyroby marki Villa Italia są dla wszystkich. Sprawdzą się również jako ozdoba. Porcelanowy serwis wzbogaci aranżację każdego kredensu. 

Zastawy Villa Italia warto używać nie tylko od święta, ale także na co dzień, aby umilić sobie chwile odpoczynku przy kawie lub herbacie. Oczywiście eleganckiego serwisu nie może zabraknąć podczas urodzin i jubileuszy. Porcelana ta jest także doskonałym pomysłem na prezent z okazji ślubu. 

Villa Italia - porcelana na równi z wyrobami renomowanych fabryk

Niektóre kolekcje Villa Italia jak, chociażby Bari Gold mogą śmiało konkurować z wyrobami renomowanych fabryk porcelany. Głębokie spodki i szerokie skrzydła talerzy są tak delikatne, że trzymając je, zobaczysz jak przenika przez nie światło. 

Kawa czy herbata, którą wypijesz w filiżance Villa Italia będzie miała niepowtarzalny smak. A jeśli jesteś miłośnikiem ziół, marka pomyślała i o Tobie, tworząc kubki z zaparzaczami. 

Produkty Villa Italia cenią sobie liczne polskie gospodarstwa. Przystępna cena i wysokie walory estetyczne sprawiają, że serwisy cieszą się niesłabnącą popularnością.