WYJĄTKOWY KONKURS DLA OSÓB W WIEKU 50+ - „FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY”

Niektóre profesje nie wyglądają już tak, jak wyglądały na przełomie XX/XXI w. Maszyny, narzędzia, a nawet uniformy diametralnie się zmieniły. Dlatego właśnie portal pracy Aplikuj.pl zorganizował konkurs, dzięki któremu zobaczymy te zmiany na własne oczy. Zmiany nie zaszły jedynie w wyglądzie stanowisk pracy, ale również w warunkach jakie na nich panowały. Właśnie to chcemy ukazać w galerii konkursowej, która powstanie z Waszych fotografii.

Do rywalizacji zaproszeni są mieszkańcy województwa podkarpackiego i lubelskiego z ukończonym 50 rokiem życia, którzy z chęcią przyłączą się do naszej fotograficznej zabawy oraz podzielą się fotografiami ze swojego dawnego życia zawodowego. Udział w konkursie można wziąć za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie, który należy uzupełnić. Na Wasze wspomnienia czekamy do 16 października 2022 roku.

Czekają na Was fantastyczne nagrody takie jak: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe lub inny sprzęt RTV, oraz przydatne gadżety i ciekawe książki. Zostanie również stworzona wyjątkowa galeria pokonkursowa, gdzie zostaną zgromadzone wszystkie zdjęcia uczestników zabawy.

Więcej informacji na temat konkursu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie