Dzięki czujności i zaangażowaniu pracownic kolbuszowskiej poczty, 77-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego nie stracił swoich pieniędzy. Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej nadkomisarz Adam Mielnicki osobiście podziękował pracownicom za wzorową i godną naśladowania postawę.

Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej nadkomisarz Adam Mielnicki spotkał się wczoraj z pracownicami kolbuszowskiej poczty, które w ubiegłym tygodniu udaremniły oszustwo. W spotkaniu uczestniczył również Mieczysław Tołpa Dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej w Rzeszowie.

Podczas uroczystego spotkania komendant podziękował Paniom za profesjonalizm i zaangażowanie w obowiązki służbowe oraz postawę obywatelską, którą wykazały się zapobiegając przestępstwu. Składając gratulacje podkreślił również, że to właśnie dzięki takim przykładom wzrasta i umacnia się zaufanie do instytucji państwowych. Słowa uznania i gratulacje usłyszeli również przełożeni - dyrektor Mieczysław Tołpa oraz naczelniczka urzędu pocztowego w Kolbuszowej Małgorzata Siębor.

 

  • Zdjęcia ze spotkania z pracownicami poczty
  • Zdjęcia ze spotkania z pracownicami poczty
  • Zdjęcia ze spotkania z pracownicami poczty