Brzozowscy policjanci interweniowali wobec 27-letniej kobiety, która mając ponad promil alkoholu w swoim w organizmie, opiekowała się czteromiesięczną córką. Dziecko trafiło pod opiekę trzeźwego ojca. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

We wtorek około południa, policjanci z Haczowa otrzymali informację, że jedna z mieszkanek gminy, sprawuje opiekę nad swoim dzieckiem, będąc pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 27-latka opiekuje się swoją czteromiesięczną córką mając blisko 1,2 promila alkoholu. W domu przebywali inni pełnoletni członkowie rodziny, jednakże oni również byli pod wpływem alkoholu.

Czteromiesięczna dziewczynka, była zadbana i spokojna. Nie posiadała żadnych śladów mogących świadczyć, że cokolwiek jej zagraża.

Policjanci nawiązali kontakt z ojcem dziecka, którego nie było w tym czasie w domu. To właśnie jemu przekazano czteromiesięczną córkę oraz zadbano, by pozostała dwójka dzieci, które w tym czasie były w przedszkolu i szkole, zostało po zajęciach pod opieką trzeźwego rodzica.

O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny.

Nagranie audio Pijana matka opiekowała się dzieckiem - mówi asp. Tomasz Hałka

Opis nagrania: Pijana matka opiekowała się dzieckiem - mówi asp. Tomasz Hałka

Pobierz plik Pijana matka opiekowała się dzieckiem - mówi asp. Tomasz Hałka (format mp3 - rozmiar 282.97 KB)

Pliki do pobrania

  • Deskrypcja_audio_Pijana_matka_opiekowała_się_dzieckiem_mówi_asp_Tomasz_Hałka
    210.4 KB
    Deskrypcja_audio_Pijana_matka_opiekowała_się_dzieckiem_mówi_asp_Tomasz_Hałka