II Podkarpacki Festiwal Kolęd i Pastorałek w DK Sokół” nie przegap!

W Strzyżowie zakończył się sezon kolędowy z wielkim sukcesem młodych talentów!
- Lena Dul zdobywa serca publiczności w Strzyżowie
- Festiwal pełen talentów i wzorowej organizacji
31 stycznia w Strzyżowie odbył się II Podkarpacki Festiwal Kolęd i Pastorałek, który przyciągnął wielu utalentowanych wykonawców. Wydarzenie, organizowane przez Dom Kultury Sokół”, okazało się prawdziwym świętem muzyki i tradycji bożonarodzeniowej.
Lena Dul zdobywa serca publiczności w Strzyżowie
Na festiwalu nie mogło zabraknąć naszej lokalnej gwiazdy Leny Dul, która zachwyciła jury i publiczność, zdobywając II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Lena, uczennica Pracowni Wokalnej Dominiki Kindrat, wystąpiła z pięknym repertuarem kolęd, a jej występ uświetnił akompaniament taty, Grzegorza Dula. To niezwykłe połączenie talentu i rodzinnej pasji wzbudziło ogromne emocje wśród zgromadzonych.
Festiwal pełen talentów i wzorowej organizacji
Festiwal przyciągnął liczne grono młodych artystów, którzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół, co sprawiło, że wydarzenie przebiegło bez zakłóceń. Gratulacje należą się zarówno uczestnikom, jak i ekipie organizacyjnej za stworzenie tak inspirującej atmosfery.
To wydarzenie to nie tylko rywalizacja, ale także doskonała okazja do integracji młodych ludzi oraz promocji lokalnych talentów. Cieszymy się z sukcesu Leny Dul i z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje festiwalu, które z pewnością przyniosą jeszcze więcej muzycznych emocji!
Ostatnie Artykuły

Kierowca Porsche wjechał w ścianę budynku - sąd zareagował błyskawicznie

Marihuana, waga i gotówka w mieszkaniu 20-latka - teraz czeka go areszt

Witold Jurasz w Rzeszowie - wieczór o Rosji, Białorusi i kulisach władzy

Miliony w budżecie i nowe bramki na granicy. Podkarpacka skarbówka przyspiesza

W Strzyżowie policja ostrzegła rodziców przed cyberprzemocą i hejtem

Policjant po służbie zatrzymał kierowcę z prawie 3 promilami

Na Słocinie ruszą dwa mini ronda. Ratusz sprawdzi nowy układ ruchu

2,1 mln zł na kulturę w Rzeszowie 35 organizacji z nowym wsparciem

Kolory kobiecej duszy w Rzeszowie - Podwysocka pokazuje kobiecość inaczej

Ropczycki policjant znowu na podium - w mocnej stawce we Wrocławiu

Po służbie przecięła mu drogę - kierowca motoroweru miał prawie 2 promile

Policyjne szkolenie w Nowej Sarzynie - młodzież ćwiczyła obezwładnianie napastnika

Eko Młodzi - rzeszowskie bulwary zamienią się w zielony plac zabaw

