Rzeszowska biblioteka zaprasza na spotkanie z Justyną Miśków o naturze kobiet

Już 18 lutego w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowe spotkanie, które połączy pasję do zdrowia z kobiecą siłą natury!

W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie, o godzinie 17:00, Justyna Miśków – refleksolożka oraz autorka popularnego cyklu podcastów „Refleksologia po godzinach” – podzieli się swoją wiedzą na temat refleksologii i jej korzyści dla zdrowia.

Rzeszów zaprasza na fascynujące spotkanie o refleksologii

Wydarzenie to jest częścią Kobiecej Przestrzeni Kreatywnej, która ma na celu inspirowanie kobiet do odkrywania swoich pasji i możliwości. Justyna Miśków opowie o historii refleksologii w Polsce, a także o tym, jak sama zaczęła swoją przygodę z tą metodą terapeutyczną. Uczestnicy dowiedzą się, co dokładnie kryje się za pojęciem refleksologii oraz jakie są jej zalety i przeciwwskazania.

Jak wziąć udział w spotkaniu? Sprawdź szczegóły!

Spotkanie odbędzie się w budynku WiMBP przy ul. Sokoła 13. Wstęp jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego warto wcześniej zarezerwować swoje miejsce! Zapisy prowadzone są w dni robocze od godziny 8:00 do 15:00 pod numerem telefonu 17 86 69 418.

„Z dnia na dzień jestem coraz bardziej zakochana w tej metodzie, bo odkrywa przede mną niesamowite możliwości naszego organizmu: samoregulację i samoleczenie.”

Justyna Miśków podkreśla, że refleksologia to nie tylko technika terapeutyczna, ale także sposób na lepsze zrozumienie siebie i swojego ciała. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać również tajniki aromaterapii oraz dowiedzieć się, jakie książki mogą poszerzyć ich wiedzę na ten temat.

Nie przegapcie tej unikalnej okazji na zdobycie wiedzy i inspiracji! Spotkanie z Justyną Miśków to doskonała szansa na rozwój osobisty oraz poznanie nowych perspektyw dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia.


Na podst. Biblioteka Rzeszów