Mielecka Strefa Kobiet Policja promuje bezpieczeństwo i zabawę dla rodzin

Mielec znów zaskakuje! Wspaniała inicjatywa dla kobiet i rodzin przyciągnęła tłumy!
- Mielecka Biblioteka Publiczna gościła wyjątkowe wydarzenie
- Bezpieczeństwo i zabawa dla najmłodszych w Mielcu
Mielecka Biblioteka Publiczna gościła wyjątkowe wydarzenie
W miniony weekend Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zamieniła się w tętniącą życiem przestrzeń, gdzie pasja i kobieca energia spotkały się w jednym miejscu. Mielecka Strefa Kobiet to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz lokalnych imprez, a jego organizatorzy Urząd Miejski w Mielcu oraz Samorządowe Centrum Kultury zadbali o to, by każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie.
Bezpieczeństwo i zabawa dla najmłodszych w Mielcu
Podczas tego wyjątkowego dnia swoje stoisko profilaktyczno-edukacyjne zaprezentowały także przedstawicielki mieleckiej Policji. Policjantki, w tym podkom. Bernadetta Krawczyk, asp. Magdalena Skulimowska oraz st.sierż. Marta Nowak, nie tylko promowały bezpieczeństwo, ale również zapewniły dzieciom mnóstwo atrakcji. Uczestnicy mogli brać udział w konkursach i zabawach edukacyjnych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Dzięki aktywnemu udziałowi w zabawach, dzieci otrzymywały symboliczne nagrody odblaski, kolorowanki związane z bezpieczeństwem oraz różnorodne gadżety policyjne. Radość na twarzach najmłodszych była bezcenna!
Wydarzenie to pokazało, jak ważne jest łączenie edukacji z zabawą oraz promowanie wartościowych inicjatyw w lokalnej społeczności. Mielecka Strefa Kobiet to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy na temat bezpieczeństwa, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu w miłym towarzystwie.
Ostatnie Artykuły

Marketing internetowy – studia, które dają zawód przyszłości

Literatura na Paniadze odsłoniła dawne oblicza ulicy 3 Maja

Tysiące książek za grosze wracają do Rzeszowa na wiosenny kiermasz

Rzeszowski autor z kryminałami, które prowadzą prosto przez znajome ulice

W Rzeszowie ruszył portal o odpadach. Segregacja ma być prostsza

Strażacy z Podkarpacia - 770 schodów, drugie miejsce i mocny debiut w Berlinie

Piwnica pełna konopi - 44-latek wpadł z 26 roślinami i marihuaną

W Bieszczadach policjanci pokazali młodzieży, co najczęściej ratuje wyjazd

Uciekał przed policją i przewrócił motocykl. Miał blisko 3 promile

W Rzeszowie rozmawiali o Europie po kobiecemu. Padły mocne słowa o UE

Na S19 woda nie pójdzie żywiołem. Trasa ma 18 zbiorników retencyjnych

W kinie w Rzeszowie przedszkolaki usłyszały rzeczy, które mogą je chronić

Dwa nowe chodniki na powiatowej drodze w Wysokiej Głogowskiej

