Stalowowolscy policjanci zatrzymali nielegalne automaty do gier hazardowych

W sercu Stalowej Woli doszło do ważnej akcji służb, które ujawniły nielegalne automaty do gier hazardowych. To kolejny krok w walce z nielegalnym hazardem, który może mieć poważne konsekwencje dla miasta i jego mieszkańców.
- Stalowa Wola i kontrola lokali z nielegalnymi automatami
- Konsekwencje dla mieszkańca Stalowej Woli zatrzymanego podczas akcji
Stalowa Wola i kontrola lokali z nielegalnymi automatami
W minioną środę funkcjonariusze stalowowolskiej policji wraz z przedstawicielami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili skuteczną kontrolę jednego z lokali na terenie miasta. Podczas działań zabezpieczono dwa automaty do gier, które nie posiadały wymaganych zezwoleń i były wykorzystywane wbrew obowiązującym przepisom.
Ekspertyzy przeprowadzone przez służby celno-skarbowe potwierdziły, że urządzenia miały charakter hazardowy. Zabezpieczone maszyny trafiły pod opiekę Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego, który będzie kontynuował postępowanie w tej sprawie.
Konsekwencje dla mieszkańca Stalowej Woli zatrzymanego podczas akcji
W wyniku prowadzonych działań zatrzymano 43-letniego mieszkańca Stalowej Woli, który został przesłuchany przez policję. Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z urządzaniem lub prowadzeniem nielegalnych gier hazardowych. Za takie przestępstwo grozi kara grzywny, a nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Przypomnijmy, że zgodnie z polskim prawem automaty do gier mogą być legalnie udostępniane wyłącznie w kasynach posiadających odpowiednią koncesję. Działania służb są więc istotnym elementem ochrony porządku prawnego oraz bezpieczeństwa mieszkańców Stalowej Woli.
Opierając się na: Policja Rzeszów
Ostatnie Artykuły

Pod wodą ruszył nowy sprzęt - rzeszowscy kontrterroryści sprawdzili go na jeziorze
![[SIATKÓWKA] PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 0:3. Goście z Rzeszowa wygrali w Hali Urania](/images/mecz/thumbnails/indykpol-azs-olsztyn-asseco-resovia-rzeszow-04042026-03.webp)
[SIATKÓWKA] PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 0:3. Goście z Rzeszowa wygrali w Hali Urania

Pod podłogą trzymał narkotykową skrytkę - policja znalazła 2 kg

Wielkanocne patrole ruszą na drogi. Ciężarówki też staną na zakazie

Podszyli się pod numer policjantki z Mielca - seniorka była o krok od straty

Awantura w Wielkich Oczach skończyła się śmiercią 45-latka
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów 2:2. Resovia wypuściła 2:0 w samej końcówce](/images/mecz/thumbnails/sandecja-nowy-sacz-resovia-rzeszow-02042026-22.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów 2:2. Resovia wypuściła 2:0 w samej końcówce

Wrócił na drogę po kilku godzinach. Policjanci zatrzymali go drugi raz

Jeden telefon i konto stopniało - 42-latka straciła ponad 130 tysięcy złotych

Plan dla Nowego Wzgórza trafia do mieszkańców i otwiera drogę do uwag

W Tyczynie ćwiczyli najgorszy scenariusz - kontrterroryści weszli do szkoły

W rzeszowskiej bibliotece zapłacisz kartą i telefonem - koniec szukania drobnych

Policjanci z Ustrzyk Dolnych ćwiczyli scenariusz, który może uratować życie

